projekt

Lokalita

Developerský projekt REZIDENCE PARK MASARYKOVA nabízí jedinečnou příležitost pořídit si ideální bydlení v exkluzivní lokalitě města Liberce, pouhých pět minut od centra města.
Rezidence zahrnující šest bytových domů vyrůstá v prestižní vilové čtvrti Lidové sady, která byla v minulosti urbanisticky koncipována jako zahradní město. Blízkému nároží ulic Masarykova a Vítězná dominují historicky významné budovy Severočeského muzea a bývalých městských lázní Františka Josefa I., dnes výstavních prostor oblastní galerie. Atmosféru klidu umocňuje všudypřítomná zeleň prostupující celou rezidenční čtvrtí

Bydlení v zeleni

Novostavba bytových domů je zasazena do údolí Jizerského potoka, který se díky projektu výstavby vrací zpět do své přírodní podoby. Obnovené koryto potoka na povrchu se stane estetickým doplňkem nově vzniklého parku.
Venkovní zelené pobytové plochy mají dvě části. Veřejné tvoří park podél potoka, před ním se pak nachází prostor částečně veřejný, zahrnující plochy okolo bytových domů v úrovni jejich přízemí a lesopark ve svahu nad krytým parkingem. Na střeše krytého parkingu je privátní zahrada, kde jsou kromě předzahrádek sousedících bytů také dětské hřiště a oddychové zelené plochy pro rezidenty.

v srdci Liberce

v zelené čtvrti

v blízkosti MHD

s dětským hřištěm

s krytým parkovištěm

Nabídka bytů

Výstavba REZIDENCE PARK MASARYKOVA je rozdělena do tří etap, během kterých vznikne šest bytových domů. Jde o unikátní projekt, který je dostupný širokému spektru zájemců a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na současné moderní bydlení.

Z nabídky bytů od malých 2+kk až po nadstandardní 4+kk, s promyšleným řešením jejich dispozic a s nastavením vysokého standardu vybavení, si vybere každý. Součástí všech bytů, kromě těch nejmenších 2+kk, je balkón nebo terasa nebo dokonce obojí najednou. Každý byt má vlastní sklep či komoru, kde lze ukládat sezónní věci a sportovní vybavení.
Samozřejmou součástí každého bytu 3+kk, 3+1 a 4+kk je parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně bytu. Rezidenti nemusí řešit problém mnoha obyvatel centra města, kde zaparkovat. Parkovací stání lze přikoupit i k menším bytům, případně i jako druhé stání k větším bytům.
Situace projektu

Harmonogram výstavby

Dokončení bytů a stěhování nových vlastníků je v I. etapě plánováno na podzim 2018, v II. etapě v září 2019 a III. etapě v březnu roku 2020. Již nyní jsme připraveni celý projekt osobně představit v širších souvislostech a jednotlivé byty se zájemci konzultovat do posledního detailu v našem zákaznickém centru REZIDENCE PARK MASARYKOVA.
I. etapa – zahájení prodeje 1/2017. Celkem 43 bytových jednotek ve dvou bytových domech spojených přízemním privátním krytým parkingem. Dokončení bytů a stěhování nových vlastníků je v I. etapě plánováno na podzim 2018.
II. a III. etapa – zahájení prodeje 9/2017. V nabídce celkem 102 bytů od 49 m2 do 120 m2. Byty z II. a III. etapy výstavby budou majitelům k dispozici v září 2019 pro II. etapu a v březnu 2020 pro III. etapu.