Novinky
27. 11. 2017

Rezidenci Park Masarykova ocenili odborníci i veřejnost

Projekt Rezidence Park Masarykova se stal Realitním projektem roku 2017 v Libereckém kraji. Zabodoval hned ve dvou kategoriích, když získal Cenu architektů a Cenu veřejnosti.

Soutěž Realitní projekt roku je každoroční přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. V letošním 7. ročníku ocenili odborníci i široká veřejnost v Libereckém kraji vznikající výstavbu šesti bytových domů s názvem Rezidence Park Masarykova, kterou v srdci Liberce realizuje developerská společnost Develop Industry, a.s. „Jde opravdu o výjimečný projekt. Ocenění architektů si velmi vážíme, ale ještě více si ceníme prvenství v kategorii, kde hlasovala veřejnost. Je to pro nás důkaz, že se projekt líbí lidem, a hlavně pro ně tyto byty stavíme,“ uvedl Radek Kotrč, předseda představenstva společnosti Develop Industry. Ocenění převzal během slavnostního vyhlášení soutěže v rámci Realitního Kongresu 2017.

Soutěž Realitní projekt roku má za sebou šest ročníků a jejím cílem je mimo jiné zviditelnit kvalitní projekty, které jsou momentálně na trhu. Rezidence Park Masarykova vyrůstá v prestižní vilové čtvrti Lidové sady. Novostavba bytových domů je zasazena do údolí Jizerského potoka, který se díky projektu výstavby vrací zpět do své přírodní podoby. Obnovené koryto potoka na povrchu se stane estetickým doplňkem nově vzniklého parku.

Výjimečný projekt je dostupný širokému spektru zájemců a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na současné moderní bydlení. Zahrnuje 143 bytů od 2+kk až po nadstandardní 4+kk, vše s promyšleným řešením dispozic a s nastavením vysokého standardu vybavení. Součástí všech bytů, kromě těch nejmenších 2+kk, je balkón nebo terasa. Rezidence má vlastní krytý parking.

Dokončení I. etapy projektu, která zahrnuje 43 bytů, se předpokládá na podzim roku 2018. II. etapa bude dokončena v roce 2019, III. na podzim roku 2020.

Vše o projektu je k dispozici na www.parkmasarykova.cz. Zákaznické centrum lze navštívit na adrese Masarykova 1320, 460 01, Liberec 4.